Yandex XML (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: register
vi: đăng ký

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Please enter some keywords.
vi: Vui lòng nhập một vài từ khóa.

en: Enter your keywords
vi: Nhập từ khóa

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang
