Yandex XML (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: register
da: registrér

en: Search
da: Søg

en: Please enter some keywords.
da: Indtast venligst nogle søgeord.

en: Enter your keywords
da: Indtast søgeord

en: Items per page
da: Antal elementer

en: Not specified
da: Ikke angivet
