Yandex XML (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: register
et: registreeru

en: Search
et: Otsing

en: Site
et: Sait

en: Please enter some keywords.
et: Sisesta mõni märksõna.

en: Enter your keywords
et: Sisesta otsingusõnad

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Not specified
et: Määratlemata
