Yandex XML (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: register
fr: s'inscrire

en: Search
fr: Rechercher

en: Please enter some keywords.
fr: Veuillez saisir des mots-clés.

en: Enter your keywords
fr: Saisissez vos mots-clés

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: Not specified
fr: Non spécifié
