Yandex XML (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Site
he: אתר

en: Please enter some keywords.
he: יש להכניס מילת מפתח אחת או יותר לחיפוש.

en: Enter your keywords
he: מילות מפתח לחיפוש

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Not specified
he: לא מוגדר
