Yandex XML (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: register
id: registrasi

en: Search
id: Pencarian

en: Site
id: Situs

en: Please enter some keywords.
id: Mohon masukkan kata kunci.

en: Enter your keywords
id: Masukkan kata kunci anda

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: Not specified
id: Tidak spesifik
