Yandex XML (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: register
ja: 登録

en: Search
ja: 検索

en: Site
ja: サイト

en: Please enter some keywords.
ja: いくつかのキーワードを入力してください。

en: Enter your keywords
ja: 検索キーワードを入力してください

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: Not specified
ja: 未指定
