Yandex XML (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: register
mr: नोंदणी

en: Search
mr: शोध

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Please enter some keywords.
mr: कृपया शोधण्यासाठी शब्द लिहा

en: Enter your keywords
mr: तुम्हाला हवा असलेला शब्द लिहा
