Yandex XML (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Site
fa: سایت

en: Please enter some keywords.
fa: لطفا تعدادی کلمه کلیدی وارد کنید.

en: Enter your keywords
fa: کلمات کلیدی خود را وارد کنید

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: Not specified
fa: مشخص نشده
