Yandex XML (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: register
sv: registrera

en: Search
sv: Sök

en: Site
sv: Webbplats

en: Please enter some keywords.
sv: Var vänlig ange några nyckelord.

en: Enter your keywords
sv: Ange dina nyckelord

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Not specified
sv: Ej angivet
