Yandex XML (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: register
ta: பதிவு

en: Search
ta: தேடல்

en: Site
ta: தளம்

en: Please enter some keywords.
ta: சில வார்த்தைகளை உள்ளிடுக.

en: Not specified
ta: குறிப்பிடப்படாதது
