Yandex XML (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: register
hi: रजिस्टर

en: Search
hi: खोज

en: Site
hi: साइट

en: Please enter some keywords.
hi: कृपया कुछ खोजशब्द दर्ज करें।

en: Enter your keywords
hi: अपने खोजशब्द दर्ज करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: Not specified
hi: निर्दिष्ट नहीं
