Yandex XML (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Site
lt: Svetainė

en: Please enter some keywords.
lt: Prašome ką nors įvesti.

en: Enter your keywords
lt: Paieškos žodžiai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Not specified
lt: Nenurodyta
