Yandex XML (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: register
tr: kayıt

en: Search
tr: Ara

en: Please enter some keywords.
tr: Lütfen birkaç anahtar kelime girin.

en: Enter your keywords
tr: Anahtar kelimelerinizi girin

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: Not specified
tr: Belirtilmemiş
