Yandex.Share (7.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Type
cy: Math

en: Language
cy: Iaith

en: Block title
cy: Pennawd bloc

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Default
cy: Diofyn

en: Theme
cy: Thema

en: Up
cy: I fyny

en: Down
cy: I lawr

en: English
cy: Saesneg

en: Romanian
cy: Rwmaneg

en: Russian
cy: Rwseg

en: Turkish
cy: Tyrceg

en: Armenian
cy: Armeneg

en: Georgian
cy: Georgeg

en: Tatar
cy: Tatareg

en: Ukrainian
cy: Wcreineg
