Yandex.Share (7.x-2.0-beta1) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Block title
dz: ལེབ་དུམ་མགོ་མིང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Romanian
dz: རོ་མ་ནི་ཡཱན།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།

en: Turkish
dz: ཊར་ཀིཤ།

en: Azerbaijani
dz: ཨ་ཛར་བེའི་ཇཱ་ནི།

en: Armenian
dz: ཨར་མི་ནི་ཡཱན།

en: Georgian
dz: ཇིའོར་ཇི་ཡཱན།

en: Kazakh
dz: ཀ་ཛཀསི།

en: Tatar
dz: ཊ་ཊར།

en: Ukrainian
dz: ཡུཀ་རའི་ནི་ཡཱན།
