Yandex.Share (7.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: Block title
kk: Атауы

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: English
kk: Ағылшын

en: Romanian
kk: Румындық

en: Russian
kk: Орыс

en: Turkish
kk: Түрік

en: Azerbaijani
kk: Әзірбайжан

en: Armenian
kk: Армян

en: Georgian
kk: Грузин

en: Kazakh
kk: Қазақ

en: Tatar
kk: Татарша

en: Ukrainian
kk: Украин
