Yandex.Share (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Language
ro: Limba

en: Block title
ro: Titlul blocului

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: General settings
ro: Setări generale

en: Default
ro: Implicit

en: Theme
ro: Temă

en: Up
ro: Sus

en: Down
ro: Jos

en: English
ro: Engleză

en: Romanian
ro: Română

en: Russian
ro: Rusă

en: Turkish
ro: Turcă

en: Azerbaijani
ro: Azerbaijan

en: Armenian
ro: Armeană

en: Georgian
ro: Georgiană

en: Kazakh
ro: Kazahă

en: Tatar
ro: Tătară

en: Ukrainian
ro: Ucraineană
