Yandex.Share (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Block title
sq: Titulli i bllokut

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: English
sq: Anglisht

en: Romanian
sq: Rumanisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: Turkish
sq: Turqisht

en: Azerbaijani
sq: Azerbaixhani

en: Armenian
sq: Armenisht

en: Georgian
sq: Gjeorgjisht

en: Ukrainian
sq: Ukrahinase
