Yandex.Share (7.x-2.0-rc2) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Block title
am: የጥምር ዓርስት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: Romanian
am: ሮማኒያንኛ

en: Russian
am: ራሽኛ

en: Turkish
am: ቱርክኛ

en: Azerbaijani
am: አዘርበጃንኛ

en: Armenian
am: አርመንኛ

en: Georgian
am: ጆርጂያንኛ

en: Kazakh
am: ካዛክ

en: Tatar
am: ታታር

en: Ukrainian
am: ዩክሬንኛ
