Yandex.Share (7.x-2.0-rc2) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Block title
ar: عنوان الصندوق

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Up
ar: اعلى

en: Down
ar: أسفل

en: English
ar: إنجليزية

en: Style
ar: نمط

en: Romanian
ar: رومانية

en: Russian
ar: روسية

en: Turkish
ar: تركية

en: Azerbaijani
ar: أذرية

en: Armenian
ar: أرمنية

en: Georgian
ar: جورجية

en: Kazakh
ar: كازاخية

en: Tatar
ar: تترية

en: Ukrainian
ar: أوكرانية
