Yandex.Share (7.x-2.0-rc2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Block title
my: block ခေါင်းစဉ်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Down
my: အောက်သို့

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Romanian
my: ရိုမေးနီးယား

en: Russian
my: ရုရှား

en: Azerbaijani
my: အာဇာဘိုင်ဂျန်ဘာသာ
