Yandex.Share (7.x-2.0-rc2) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Block title
nn: Blokkoverskrift

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: English
nn: Engelsk

en: Romanian
nn: Rumensk

en: Russian
nn: Russisk

en: Turkish
nn: Tyrkisk

en: Azerbaijani
nn: Azerbaijansk

en: Armenian
nn: Armensk

en: Georgian
nn: Georgisk

en: Kazakh
nn: Kasakstansk

en: Tatar
nn: Tsonga

en: Ukrainian
nn: Ukrainsk
