Yandex.Share (7.x-2.0-rc2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: English
sl: Angleščina
