Yandex.Share (7.x-2.0-rc3) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Language
sv: Mál

en: Block title
sv: Blokk yvirskrift

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nei

en: Weight
sv: Vekt

en: Name
sv: Navn

en: General settings
sv: Almennar setingar

en: Default
sv: Standard

en: English
sv: Enskt

en: Romanian
sv: Rumenskt

en: Russian
sv: Russiskt

en: Turkish
sv: Turkiskt

en: Azerbaijani
sv: Aserbadjanskt

en: Armenian
sv: Armenskt

en: Georgian
sv: Georgiskt

en: Kazakh
sv: Kasakiskt

en: Tatar
sv: Tatariskt

en: Ukrainian
sv: Ukrainskt
