Yandex.Share (7.x-2.0-rc3) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: English
mn: Англи

en: Russian
mn: Орос

en: Turkish
mn: Турк

en: Georgian
mn: Гүрж

en: Kazakh
mn: Казак

en: Tatar
mn: Татар
