Yandex.Share (7.x-2.0-rc3) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Block title
tr: Blok başlığı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Up
tr: Yukarı

en: Down
tr: Aşağı

en: English
tr: İngilizce

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Romanian
tr: Rumence

en: Russian
tr: Rusça

en: Turkish
tr: Türkçe

en: Popup settings
tr: Açılır pencere ayarları

en: Azerbaijani
tr: Azerice

en: Armenian
tr: Ermenice

en: Georgian
tr: Gürcüce

en: Kazakh
tr: Kazakça

en: Tatar
tr: Tatarca

en: Ukrainian
tr: Ukraynaca
