Yandex.Share (7.x-2.0-rc4) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Language
bg: Език

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: English
bg: Английски

en: Romanian
bg: Румънски

en: Russian
bg: Руски

en: Turkish
bg: Турски

en: Azerbaijani
bg: Азербайджански

en: Armenian
bg: Арменски

en: Georgian
bg: Грузински

en: Kazakh
bg: Казахски

en: Tatar
bg: Татарски

en: Ukrainian
bg: Украински
