Yandex.Share (7.x-2.0-rc4) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Block title
fr: Titre du bloc

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Default
fr: Par défaut

en: Up
fr: Haut

en: Down
fr: Bas

en: English
fr: Anglais

en: Automatic
fr: Automatique

en: Romanian
fr: Roumain

en: Russian
fr: Russe

en: Turkish
fr: Turque

en: Azerbaijani
fr: Azerbaïdjanais

en: Armenian
fr: Arménien

en: Georgian
fr: Géorgien

en: Tatar
fr: Tatare

en: Ukrainian
fr: Ukrainien

en: Dark
fr: Sombre
