Yandex.Share (7.x-2.0-rc4) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Up
ne: माथि

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Romanian
ne: रोमेनियाई

en: Russian
ne: रूसी

en: Turkish
ne: तुर्की

en: Azerbaijani
ne: अजरबैजानी

en: Armenian
ne: अर्मेनियाई

en: Georgian
ne: जॉर्जीयन्

en: Kazakh
ne: कज़ाख

en: Tatar
ne: तातर

en: Ukrainian
ne: यूक्रेनी
