Yandex.Share (7.x-2.0-rc4) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: English
sr: енглески

en: Romanian
sr: румунски

en: Russian
sr: руски

en: Turkish
sr: турски

en: Armenian
sr: јерменски

en: Georgian
sr: грузијски

en: Ukrainian
sr: украјински
