Yandex.Share (7.x-2.0-rc4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Block title
ug: قوشۇمچە رايون نامى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Russian
ug: رۇس تىلى

en: Turkish
ug: تۈرك تىلى

en: Azerbaijani
ug: ئەزەربەيجانچە

en: Armenian
ug: ئەرمىنىيە تىلى

en: Kazakh
ug: قازاق تىلى

en: Tatar
ug: تاتار تىلى
