Yandex.Share (7.x-2.0-rc5) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Block title
az: Blok başlığı

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Up
az: Yuxarı
