Yandex.Share (7.x-2.0-rc5) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Block title
bn: ব্লক শিরোনাম

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Update
bn: আপডেট

en: English
bn: ইংরেজী

en: Turkish
bn: তুর্কি
