Yandex.Share (7.x-2.0-rc5) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Up
cs: Nahoru

en: Down
cs: Dolů

en: English
cs: Anglicky

en: Style
cs: Styl

en: Automatic
cs: Automatické

en: Romanian
cs: Rumunsky

en: Russian
cs: Rusky

en: Turkish
cs: Turecky

en: Armenian
cs: Arménsky

en: Ukrainian
cs: Ukrajinsky

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Format settings:
cs: Nastavení formátu:

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style
