Yandex.Share (7.x-2.0-rc5) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Block title
fi: Lohkon otsikko

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Up
fi: Ylös

en: Down
fi: Alas

en: English
fi: englanti

en: Style
fi: Tyyli

en: Standard
fi: Standardi

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Romanian
fi: romania

en: Russian
fi: venäjä

en: Turkish
fi: turkki

en: Azerbaijani
fi: azeri

en: Armenian
fi: armenia

en: Georgian
fi: georgia

en: Kazakh
fi: kazak

en: Tatar
fi: tataari

en: Ukrainian
fi: ukraina

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Format settings:
fi: Muotoiluasetukset:

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Dark
fi: Tumma

en: Counters
fi: Laskurit
