Yandex.Share (7.x-2.0-rc5) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Up
he: עולה

en: Down
he: יורד

en: English
he: אנגלית

en: Style
he: סגנון

en: Standard
he: רגיל

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Turkish
he: טורקית

en: Azerbaijani
he: אזרביג'נית

en: Armenian
he: ארמנית

en: Georgian
he: גו'רגית

en: Kazakh
he: קזקית

en: Tatar
he: טטרית

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Format settings:
he: הגדרות פורמט:

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
