Yandex.Share (7.x-2.0-rc5) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Block title
km: ​ចំណង​ជើង​ប្លុក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Romanian
km: រូម៉ានី

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Turkish
km: ទួរគី

en: Azerbaijani
km: អាហ្ស៊ែរបែហ្សង់

en: Armenian
km: អារមេនី

en: Georgian
km: ហ្សក​ហ្ស៊ី

en: Kazakh
km: កាហ្សាក់ស្តង់

en: Tatar
km: តាតារ

en: Ukrainian
km: អ៊ុយក្រែន

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Format settings:
km: ការ​កំណត់​ទ្រង់ទ្រាយ ៖

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
