Yandex.Share (7.x-2.0-rc5) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Down
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Romanian
kn: ರೊಮೇನಿಯನ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್

en: Turkish
kn: ಟರ್ಕಿಷ್

en: Armenian
kn: ಅರ್ಮೇನಿಯನ್

en: Georgian
kn: ಜಾರ್ಜಿಯನ್

en: Ukrainian
kn: ಉಕ್ರೇನಿಯನ್
