Yandex.Share (7.x-2.0-rc5) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Block title
os: Блочы сæр

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн
