Yandex.Share (7.x-2.0-rc5) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ
