Yandex.Share (7.x-2.0-rc5) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Block title
pl: Tytuł bloku

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Up
pl: W górę

en: Down
pl: W dół

en: English
pl: Angielski

en: Style
pl: Styl

en: Standard
pl: Standardowe

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: Turkish
pl: Turecki

en: Popup settings
pl: Ustawienia wyskakującego okna

en: Azerbaijani
pl: Azerbejdżański

en: Armenian
pl: Ormiański

en: Georgian
pl: Gruziński

en: Kazakh
pl: Kazaski

en: Tatar
pl: Tatarski

en: Ukrainian
pl: Ukraiński

en: Image field
pl: Pole obrazu

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Format settings:
pl: Ustawienia formatu:

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Dark
pl: Ciemny

en: Counters
pl: Liczniki
