Yandex.Share (7.x-2.0-rc5) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Block title
te: బ్లాకు శీర్షిక

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: English
te: ఆంగ్లం

en: Style
te: శైలి

en: Romanian
te: రొమేనియన్

en: Russian
te: రష్యన్

en: Turkish
te: టర్కిష్

en: Armenian
te: ఆర్మేనియన్

en: Georgian
te: జార్జియన్

en: Kazakh
te: కజక్

en: Ukrainian
te: ఉక్రేనియన్
