Yandex.Share (7.x-2.0-rc5) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Block title
th: ชื่อบล็อค

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Up
th: ขึ้น

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
