Yandex.Share (7.x-2.0-rc6) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Block title
bs: Naslov bloka

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Up
bs: Gore

en: Down
bs: Dole

en: English
bs: Engleski

en: Style
bs: Stil
