Yandex.Share (7.x-2.0-rc6) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Language
da: Sprog

en: Block title
da: Titel

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Update
da: Opdatér

en: Original image
da: Originalt billede

en: Up
da: Op

en: Down
da: Ned

en: English
da: Engelsk

en: Style
da: Typografi

en: Automatic
da: Automatisk

en: Romanian
da: Rumænsk

en: Russian
da: Russisk

en: Turkish
da: Tyrkisk

en: Azerbaijani
da: Azerbaijansk

en: Armenian
da: Armensk

en: Georgian
da: Georgisk

en: Ukrainian
da: Ukrainsk

en: Image field
da: Billedfelt

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Format settings:
da: Formatindstillinger:

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Dark
da: Mørkt
