Yandex.Share (7.x-2.0-rc6) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Block title
el: Τίτλος μπλοκ

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Up
el: Επάνω

en: Down
el: Κάτω

en: Style
el: Στυλ

en: Standard
el: Βασικό

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Format settings:
el: Ρυθμίσεις μορφής:

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
