Yandex.Share (7.x-2.0-rc6) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Block title
eu: Blokearen izenburua

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Up
eu: Gora

en: Down
eu: Behera

en: English
eu: Ingelesa

en: Style
eu: Estiloa

en: Standard
eu: Estandar

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Romanian
eu: Errumaniera

en: Russian
eu: Errusiera

en: Turkish
eu: Turkiera

en: Azerbaijani
eu: Azerbaijanera

en: Armenian
eu: Armeniera

en: Georgian
eu: Georgiera

en: Kazakh
eu: Kazakera

en: Tatar
eu: Tatarera

en: Ukrainian
eu: Ukrainera

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Format settings:
eu: Formatuaren ezarpenak:

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
