Yandex.Share (7.x-2.0-rc6) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Up
gu: ઉપર

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: Russian
gu: રશિયન

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
