Yandex.Share (7.x-2.0-rc6) - en to hi translation catalogue (31 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Language
hi: भाषा

en: Block title
hi: ब्लॉक का शीर्षक

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Up
hi: ऊपर

en: Down
hi: नीचे

en: English
hi: अंग्रेजी

en: Style
hi: अंदाज

en: Standard
hi: मानक

en: Automatic
hi: स्वचालित

en: Romanian
hi: रोमेनियाई

en: Russian
hi: रूसी

en: Turkish
hi: तुर्की

en: Armenian
hi: अर्मेनियाई

en: Georgian
hi: जॉर्जीयन्

en: Kazakh
hi: कज़ाख

en: Tatar
hi: तातर

en: Ukrainian
hi: यूक्रेनी

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Format settings:
hi: सेटिंग्स को बदले

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
